Muzyka i nie tylko:)
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Muzyka i nie tylko:)

Muzyka i inne ciekawe tematy:P
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 tokio hotel :D

Go down 
+5
Shido
Liadon
Mateshu
Meliana
Fevencil
9 posters
AutorWiadomość
Fevencil
Super Wymiatacz:)
Super Wymiatacz:)
Fevencil


Liczba postów : 196
Age : 34
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

tokio hotel :D Empty
PisanieTemat: tokio hotel :D   tokio hotel :D Icon_minitimePon Gru 10, 2007 4:20 pm

Co myślicie o najbardziej badziewnym, pozerskim i lamerskim zespole na świecie, czyli tokio hotel? (z braku szacunku pisze małą lilerą)
Powrót do góry Go down
Meliana
Moderator
Moderator
Meliana


Liczba postów : 41
Registration date : 23/11/2007

tokio hotel :D Empty
PisanieTemat: Re: tokio hotel :D   tokio hotel :D Icon_minitimePon Gru 10, 2007 7:16 pm

Niecierpie tego, niewiem co ludzie w tym widzą. To kompletne dno Fevencilu:)
Powrót do góry Go down
Fevencil
Super Wymiatacz:)
Super Wymiatacz:)
Fevencil


Liczba postów : 196
Age : 34
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

tokio hotel :D Empty
PisanieTemat: Re: tokio hotel :D   tokio hotel :D Icon_minitimePon Gru 10, 2007 7:22 pm

No i oto chodzi. Wejdzcie sobie na jakies przykladowe forum th... Kazde szanujace sie forum o kapeli oprocz zycia spolecznego mowi o graniu, sposobie grania itp. A forum th to tylko "o Boze jaki on piekny, jaki on ladny, jakie on ma wlosy" Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
Mateshu
Wymiatacz:)
Wymiatacz:)
Mateshu


Liczba postów : 53
Age : 34
Skąd : Tolkmicko
Registration date : 24/11/2007

tokio hotel :D Empty
PisanieTemat: Re: tokio hotel :D   tokio hotel :D Icon_minitimePon Gru 10, 2007 8:20 pm

Wszyscy mówią jaki ten cały bill zniewieściały i rzeczywiście- kiedy pierwszy raz go zobaczyłem pomyślałem że to dziewczyna lol!
Powrót do góry Go down
http://www.mateshu.fotka.pl
Fevencil
Super Wymiatacz:)
Super Wymiatacz:)
Fevencil


Liczba postów : 196
Age : 34
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

tokio hotel :D Empty
PisanieTemat: Re: tokio hotel :D   tokio hotel :D Icon_minitimePon Gru 10, 2007 8:54 pm

Fevencil też tak dokładnie pomyślał...
Powrót do góry Go down
Liadon
Wymiatacz:)
Wymiatacz:)
Liadon


Liczba postów : 53
Age : 35
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

tokio hotel :D Empty
PisanieTemat: Re: tokio hotel :D   tokio hotel :D Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 1:20 pm

Hę ja powiem tylko tyle żeby nie nabluzgać: I HATE tokyo hotel!!!!!!! Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Shido
Początkujący
Początkujący
Shido


Liczba postów : 18
Skąd : Tolkmicko
Registration date : 12/12/2007

tokio hotel :D Empty
PisanieTemat: Re: tokio hotel :D   tokio hotel :D Icon_minitimeSro Gru 12, 2007 5:04 pm

Gdybym napisal szczerze co mysle o tokio hotel to ten post zostal by stad szybko usuniety a ja mialbym na koncie ostrzezenie:P

Wiec powiem tylko tyle ze ich muzyka wogule mi sie nie podoba nie podoba mi sie tez facet ktory wyglada jak dziewczyna (chociaz jakby mial wieksze piersi to bym chcial z nim chodzic:P [joke])
tak wiec widze ze potwierdzam wasze wypowiedzi...
i chyba nie ma poki co u nas jakiegos fana tego zespolu, gdyz nie widze tu zadnej pozytywnej oceny:)
Powrót do góry Go down
Magic
Administrator
Administrator
Magic


Liczba postów : 112
Age : 35
Skąd : Tolkmicko
Registration date : 22/11/2007

tokio hotel :D Empty
PisanieTemat: Re: tokio hotel :D   tokio hotel :D Icon_minitimeCzw Gru 13, 2007 7:29 am

Tokio hotel...No nie...Brak mi słów Razz oni są jacyś dziwni w ogóle. Co niby w nich jest fajnego...Włosy lol! no raczej nie Very Happy Bo talentu to też oni nie mają hehehe Very Happy tokio hotel są badziewnym zespołem i tyle.
Powrót do góry Go down
Dorocia;)
Moderator
Moderator
Dorocia;)


Liczba postów : 53
Age : 36
Skąd : okolice Elbląga
Registration date : 22/11/2007

tokio hotel :D Empty
PisanieTemat: Re: tokio hotel :D   tokio hotel :D Icon_minitimeCzw Gru 13, 2007 8:21 am

Jeśli chodzi o moje zdanie... to normalnie brak mi słów na ten zespół, a zwłaszcza na to jak oni wyglądają i te ich makijaże ach..., no normalnie -.-' (żal)!
Powrót do góry Go down
Fevencil
Super Wymiatacz:)
Super Wymiatacz:)
Fevencil


Liczba postów : 196
Age : 34
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

tokio hotel :D Empty
PisanieTemat: Re: tokio hotel :D   tokio hotel :D Icon_minitimeCzw Gru 13, 2007 2:04 pm

Fevencil ich nienawidzi głównie dla tego, że oni uwazaja się za metalowców ktorymi nie sa... A najbardziej za ich fanki, ktore mowia ze sluchaja metalu sluchajac th... żałosne... A nie znają nawet innych kapel
Powrót do góry Go down
Mateshu
Wymiatacz:)
Wymiatacz:)
Mateshu


Liczba postów : 53
Age : 34
Skąd : Tolkmicko
Registration date : 24/11/2007

tokio hotel :D Empty
PisanieTemat: Re: tokio hotel :D   tokio hotel :D Icon_minitimeCzw Gru 13, 2007 2:53 pm

Yyy... metal? To jest przecież jakiś nastoletni rock że się tak wyrażę ;]
Powrót do góry Go down
http://www.mateshu.fotka.pl
Shido
Początkujący
Początkujący
Shido


Liczba postów : 18
Skąd : Tolkmicko
Registration date : 12/12/2007

tokio hotel :D Empty
PisanieTemat: Re: tokio hotel :D   tokio hotel :D Icon_minitimeCzw Gru 13, 2007 3:06 pm

Przez ten zespol polowa ludzi znienawidzi stolice Japonii:P
Powrót do góry Go down
Mateshu
Wymiatacz:)
Wymiatacz:)
Mateshu


Liczba postów : 53
Age : 34
Skąd : Tolkmicko
Registration date : 24/11/2007

tokio hotel :D Empty
PisanieTemat: Re: tokio hotel :D   tokio hotel :D Icon_minitimeCzw Gru 13, 2007 3:16 pm

Właaśnie :// Obraza dla mojego ukochanego kraju Mad Skąd oni tą nazwę wzięli? Równie dobrze mogli się nazwać Hiroshima Bar Pod Strzechą.
Powrót do góry Go down
http://www.mateshu.fotka.pl
Logos
Czasem jest;P
Czasem jest;P
Logos


Liczba postów : 2
Age : 35
Skąd : Świdnica
Registration date : 13/12/2007

tokio hotel :D Empty
PisanieTemat: Re: tokio hotel :D   tokio hotel :D Icon_minitimeCzw Gru 13, 2007 5:17 pm

heh zjechaliście równa ten zespół, w pewień sposób się nie dziwie, ale za taką kase jaką oni trzepia mogę się przebrać nawet za kobiete o.O zagram 3 razy i jestem ustawiony do końca życia xD może grają dla muzyki (taką która ich kręci) a może tylko dla kasy. Średni mnie podnieca granie dla forsy, ale żyjemy w takim świecie że czasem trzeba xD
Powrót do góry Go down
Fevencil
Super Wymiatacz:)
Super Wymiatacz:)
Fevencil


Liczba postów : 196
Age : 34
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

tokio hotel :D Empty
PisanieTemat: Re: tokio hotel :D   tokio hotel :D Icon_minitimeCzw Gru 13, 2007 8:50 pm

Mate-shu napisał:
Właaśnie :// Obraza dla mojego ukochanego kraju Mad Skąd oni tą nazwę wzięli? Równie dobrze mogli się nazwać Hiroshima Bar Pod Strzechą.

Fevencil czytal gdzis, ze nazwe wzieli od tego, ze w Tokio zawsze chcieliby zagrac, a w hotelach sie zatrzymuje na trasach lol!
Powrót do góry Go down
Magic
Administrator
Administrator
Magic


Liczba postów : 112
Age : 35
Skąd : Tolkmicko
Registration date : 22/11/2007

tokio hotel :D Empty
PisanieTemat: Re: tokio hotel :D   tokio hotel :D Icon_minitimePią Gru 14, 2007 9:15 am

Kiepski sposób na znalezienie nazwy dla zespołu Razz Tak samo jak kiepski jest cały ten zespół Very Happy Jednakże Logos ma rację. Oni mają taką kasę, że oh... Cool Tylko właśnie za co oni ją dostają... Za wyglądanie jak kobiety czy za tą...muzyką. W sumie nie wiemy dlaczego Tokio Hotel gra i śpiewa. Swoją drogą to dzieciaki są i moim zdaniem nie ma się czym podniecać w nich Razz
Powrót do góry Go down
DarthTomek
Imperator
Imperator
DarthTomek


Liczba postów : 38
Age : 36
Skąd : Fotel:)
Registration date : 25/11/2007

tokio hotel :D Empty
PisanieTemat: Re: tokio hotel :D   tokio hotel :D Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 12:49 am

Zgadzam sie w stu procentach z tym co napisała Pani Administrator.To są tylko dzieciaki i niema co sie podniecać tylko ze również dzieciaki sie nimi podniecaja.Niemam pojęcia co ta dzieciarnia w nich widzi ale cóż poradzić.Tak w sumie to mi nieprzeszkadza ten zespół.Skoro mają dla kogo grać to niech grają.
Powrót do góry Go down
Fevencil
Super Wymiatacz:)
Super Wymiatacz:)
Fevencil


Liczba postów : 196
Age : 34
Skąd : Elbląg
Registration date : 26/11/2007

tokio hotel :D Empty
PisanieTemat: Re: tokio hotel :D   tokio hotel :D Icon_minitimeNie Gru 16, 2007 9:50 am

Dobrze... Tylko niech nie pokazują całemu światu, że istnieją i niech nie mówią, że grają metal... I fanki tez niech nie twierdzą, że metalu sluchają znając tylko Tokio Hotel.
Fevencil się zastanawia, jakby zareagowała taka fanka th jakby jej np. Behemotha albo Mayhema, lub nawet Vadera pokazać...
Powrót do góry Go down
DarthTomek
Imperator
Imperator
DarthTomek


Liczba postów : 38
Age : 36
Skąd : Fotel:)
Registration date : 25/11/2007

tokio hotel :D Empty
PisanieTemat: Re: tokio hotel :D   tokio hotel :D Icon_minitimePon Gru 17, 2007 2:37 pm

Dla mnie to oni mogą mówić że grają Disco Polo Smile Chociaż wolałbym żeby zmienili nazwe bo np. na Pekin Motel czy cuś takiego Smile Bo mimo wszystko wolałbym żeby Tokio to oni zostawili w spokoju:)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





tokio hotel :D Empty
PisanieTemat: Re: tokio hotel :D   tokio hotel :D Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
tokio hotel :D
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Muzyka i nie tylko:) :: Tematy inne :: Wszystko o muzyce-
Skocz do: